Zoznam produktov podľa výrobcu: Greno

Greno – príťažlivý bytový textil 

Od roku 1993 vyrábame pre Vás bytový a hotelový textil najvyššej kvality. Najmodernejšie technológie spracovania  a výber materiálov prvotriednej akosti, s dlhoročnou tradíciou, nás pasuju do pozície jedného z lídrov v strednej Európe. Sledujeme nielen najnovšie trendy v oblasti výroby, materiálov a dizajnu, ale veľkú časť postrehov máme od Vás, našich zákazníkov. Tieto poznatky dôsledne analyzujeme a následne zavádzame v podobe inovácií produktov a výrobných postupov. Našim cieľom je formovať nové trendy, zavádzať pokrokové technológie a s obľubou vytvárať unikátne  kolekcie.

Riadime sa mottom „Krajšie bývanie, lepšie snívanie“

Môj svet je EKO
Technologická zložitosť bambusových, sójových a ľanových vlákien prestala by pre nás hádankou, ale stala sa výzvou, ktorú s úspechom zvládame. Objavili sme čaro organickej bavlny,výroby a výrobkov priaznivých pre život a životné prostredie. Presadzujeme ekologické obaly, prírodné ozdoby, sušené rastliny. Vyvíjame a podporujeme technológie, ktoré chránia naše prostredie a prírodu a ktorých výsledkom sú ekologické produkty. Všetky naše výrobky spĺňajú najprísnejšie európske normy a štandardy. Sme držiteľom certifikátu OEKO-TEX® Standard 100 – Textílie hodné dôvery.

Posteľné obliečky Greno
V rôznych úpravách vyrábame pre domácnosti bielizeň iba zo 100% bavlny.  K najobľúbenejším kolekciám z bavlneného saténu patria kolekcie Greno eXtra Quality (XQ), Greno Best Quality (BQ), Greno Gold Line, Greno Vyšívaný satén, Greno Farebné melódie, Greno Duo, Greno Exclusive. Unikátny, neobyčajne hladký bavlnený satén a prepracovaný floristický dizajn sa  snúbi v kolekcii Greno Damašek Venecia. Ďalšou veľmi obľúbenou úpravou bavlny v našej ponuke sú perkalové posteľné obliečky z kolekcie Greno vyšívaný perkal. Elegantným únikom od žehlenia sú kolekcie Greno Jersey a Greno BQ Krep.

Prehozy Greno
Prehozy chránia postele, kanapy i sedačky. Jemné vzory a prírodné farby umožňujú dokonalé dotvorenie spálne. V našej ponuke máme prehozy z Portugalska rozdelené podľa ich zloženia na natura (100% bavlna) a žakárové s optimálnym pomerom bavlny a polyestru: Žakárové, Natura, Natura Color a Natura Exkluzív.

Posteľné prestieradlá Greno
Ponúkame všetky druhy plachiet, v širokej škále rozmerov a až 53 odtieňov, čo zaručí, ich zladenie s akýmikoľvek posteľnými návliečkami. Okrem froté a jersey prestieradiel ponúkame aj bambusové prestieradlá s unikátnymi vlastnosťami a ekologickou šetrnosťou.

Ďalším sortimentom Greno sú uteráky, osušky, župany, obrusy, deky, kúpeľnové predložky, kuchynské utierky, vankúše a periny. Viac info o nás nájdete na www.grenoo.sk alebo na www.facebook.com/GrenoSK

manufacturer